czwartek, 12 kwietnia 2012

INFO!

Dzień dobry..;)
Chciałabym wam oznajmić, ze dzisiaj stworzyłam nowego bloga! Tak! W końcu..;)  Dzisiaj dodam prolog i zobaczmy jak to się potoczy.. Od razu oznajmiam, że wizerunkowo nie jest jakiś piękny, bo blogspot zmienił mi panel i na razie nie ogarniam.;)
Jeżeli dużo z was będzie go czytać to nie usunę i zabiorę się za pisanie " na poważnie".:)
Zachęcam więc do odwiedzin.. Co do tego bloga to będzie tu jeszcze kilka jednopartów!
Zapraszam.!
Pozdrawiam. 
Wasza H. 
http://braterstwo1d.blogspot.com/ 

A oto spoilery!

Coś się skończyło. Kiedy już się traci nadzieję rozbrzmiewa telefon. I stacza się człowiek z nadmiaru szczęścia, a potem podnosi ociężale by wszytko wyprostować. I kolejny telefon.. Znów coś zepsuje? Tyle czasu zabiera stawanie na nogi, by potem znów upaść i to niżej. By zatracić się w najgorszych uczuciach, by wszytko się odwróciło, a życie z dnia na dzień było ciężarem..

5 komentarzy:

 1. TAAK! Nareszcie się doczekałam! Nie, żebym jakoś specjalnie długo czekała, ale normalnie cieszę się jak dziecko, że jednak postanowiłaś założyć nowego bloga. Kocham Cię!
  Spoiler świetny, jestem strasznie ciekawa, co będzie w tym prologu, już obserwuję Twojego nowego bloga, mimo, że nic jeszcze nie dodałaś, ale chcę wiedzieć, kiedy pojawi się prolog, a tak będzie łatwiej ;) A poza tym, używając moich mocy przewidywania przyszłości, przewiduję, że pokocham Twoje nowe opowiadanie, więc czy zacznę obserwować teraz, czy później to nie zrobi dużej różnicy ;)
  OMG, normalnie mogłabym tak pisać i pisać ten komentarz (mogłabym o tym książkę napisać ^^), ale niestety muszę już zostawić mój komputer w spokoju, chyba ma mnie już dość, tyle przed nim przesiaduję ;)
  No, więc podsumowując, czekam z niecierpliwością na prolog i kolejne jednoparty!
  KOCHAM, KOCHAM, KOCHAM! ♥
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Aaaaaaaaaa Super. Na pewno poczytam nowego bloga i mam nadzieję, że będą kolejne jednoparty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Whooo !! Ciesze się bardzo na pewno go odwiedzę :)
  I czekam na dalsze jednoparty ;p
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. I na to czekałam. ;)
  M.

  OdpowiedzUsuń
 5. Yaaah! Cieszę się,że jednak się zdecydowałaś ;) Zabieram się za prolog ;)
  Natlia Xxx.

  OdpowiedzUsuń