wtorek, 13 listopada 2012

PYT.

Oj, jak ja tu dawno nie byłam.. xd Miło mi jednak czasem wpaść i zobaczyć prawie 50.000tys wyświetleń i szatańską liczbę (dosłownie) komentarzy.; )) Jesteście tu jeszcze? Mam pytanie..
Mam napisane coś całkiem nowego, na całkiem inny temat.. bez 1D. Czy fascynujące? Nie wiem.. Troszkę fantastyczne, poruszające problemy społeczne i koleżeńskie. Jest ktoś chętny, by to czytać? Jakiś pasjonat? Czekam na odpowiedzi tydzień w porywach dwa.
Pozdrawiam gorąco wszystkich, którzy jeszcze pamiętają to moje małe dziecko.; x

8 komentarzy:

 1. Pisz o 1D!Jak mi dasz linka to na pewno będę czytać ;)
  Zapraszam do mnie

  http://one-direction-opowiadanie-i-inne.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. Będę czytała, z największą przyjemnością. :) Nie o 1D? To mi nie przeszkadza. Fantastyczne? Wspaniale. *.* Będę czytała nawet, jeżeli to będzie o świecącym dżemie. xd Wiem jednak, że po tobie mogę spodziewać się więcej, znacznie więcej. ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Są tacy co pamiętają :D uwielbiam do tego opowiadania wracać, ponieważ one było nieprzewidywalne, nigdy nie było wiadomo jak się wszystko skończy. Ale to chyba urok Twoich wszystkich opowiadań ;)
  To wszystko zawdzięczamy Tobie i Twojej wyobraźni :)
  Mimo, że nie czytam opowiadań na internecie o innej tematyce niż 1D, to przełamałabym się dla Ciebie i Twojej twórczości, czyli... pisz ;)

  pozdrawiam Dream xx

  OdpowiedzUsuń
 4. Chcesz poczytać coś o Niallu? http://gorzka-strona-cukierka.blogspot.com/2013/02/part-1.html ^^ zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. [SPAM]
  Z góry przepraszam za spam :)
  Wejdziesz?
  http://forever-in-my-dreams.blogspot.com/
  Bardzo zależy mi na twojej opini ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Zostałaś nominowana do Libster Award.

  Więcej u mnie.
  http://love-oflondon.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. [Spam]

  Rose i Lena, to dwie dziewiętnastoletnie dziewczyny mieszkające w Gdańsku. Sąsiadki, i najlepsze przyjaciółki. Wiodą spokojne życie. Rose skrywa jednak przed wszystkimi tajemnicę, której częścią jest Harry Styles. Obie dziewczyny jadą na weekend majowy do Londynu, i od tamtego czasu w ich życiu wiele się zmienia. Tajemnice zostają rozwiązane, ale powstają także nowe. Jeżeli chcesz dowiedzieć się co przydarzy się naszym bohaterkom, odwiedź:
  http://ill-look-after-you.blogspot.com/

  PS. Rozdziały są dodawane w każdy piątek o godzinie 15:00, z czasem będą dodawane dwa razy w tygodniu. Serdecznie zapraszamy! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. świetne miejsce, tylko szkoda, ze go już nie prowadzisz :/

  OdpowiedzUsuń